Kısmetse Olur'da Yapılan Eleme İle Gamze Göktürk Elendi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programında yapılan kura çekimi sonrası Didem Delen, Rabia Karaca, Mehtap Taşkıran ve Gamze Göktürk Kısmetse Olur evinde eleme potasına girdi.

Kısmetse Olur'da Yapılan Eleme İle Gamze Göktürk Elendi

Kısmetse Olur evinde sirenlerin çalmasıyla yarışmacıların yanına gelen sunucu Seda Akgül'ün yaptığı kura çekilişi sonrasında belirlenen 4 isim Didem Delen, Rabia Karaca, Mehtap Taşkıran ve Gamze Göktürk Kısmetse Olur evinde eleme potasına giren isimler oldu.

Kısmetse Olur evinde yaşanan büyük şok ile yarışmacılar göz yaşlarına boğuldu. Erkek yarışmacılar tarafından yapılan oylama sonucunda Rabia'nın gitmesi yönünde 1 oy, Gamze'nin gitmesi yönünde 4 oy ve Mehtap'ın gitmesi yönünde 3 oy kullanıldı.Oylama sonucu Gamze Göktürk evden ayrılan yarışmacı oldu.

Evdeki arkadaşları ile vedalaşan yarışmacılar arasında duygusal anlar yaşanırken, Adnan ve Gökhan göz yaşlarını tutamadı. Mehtap ve Berker arasındaki yakınlaşma ise diğer kızlar tarafından ağır bir şekilde eleştirildi. Gamze Göktürk'ün elendiği oylama sonrasında damat adayı Şahin Nart sessiz kalırken, diğer adaylara karşı nasıl bir tavır alacağı merak konusu oldu? 

Rabia Karaca Kimdir?
Rabia Karaca 1994 izmir doğumludur. Kısmetse Olur adlı yarışma programına izmirden katılan yarışmacı  1,72 boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan yarışmacı oyunculuk mezunudur.

Didem Delen Kimdir?
Kısmetse Olur 2. sezon yarışmacılarından olan Didem Delen  1985 İstanbul doğumludur. Halkla ilişkiler mezunudur. 1,73 boyunda 53 kilo ağırlığında olan yarışmacı daha önceleri birkaç katalog çekiminde yer almıştır.

Gamze Göktürk Kimdir?
1988 Ankara doğumlu 28 yaşındaki Gamze Göktürk yarışmada güzelliği ile dikkat çeken yarışmacılar arasındadır. Grafik tasarım  bölümü öğrencisi olan yarışmacı 1,73 boyunda 57 kilo ağırlığında ve istanbul'da yaşamaktadır.

Mehtap Taşkıran Kimdir?
Kısmetse Olur yarışmacılarından Mehtap Taşkıran 1985 Yozgat doğumludur. Yarışmaya İstanbuldan katılan Mehtap Taşkıran Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü mezunudur. Sivri diliyle dikkat çeken yarışmacı istanbul'da kızı ile beraber yaşamaktadır.

Kısmetse Olur Rabia Karaca Mehtap Taşkıran Gamze Göktürk Didem Delen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film