Hastaneye Kaldırılan Fatma Girik'in Sağlık Durumu Nasıl?

Geçirdiği kalça ameliyatı sonrası taburcu edilen yeşilçam'ın efsane oyuncusu Fatma Girik İstanbul'daki evinde düşerek tekrar hastanelik oldu.

Hastaneye Kaldırılan Fatma Girik'in Sağlık Durumu Nasıl?

Kalça eklemlerindeki meydana gelen bozulma nedeniyle yürüyemez hale gelen 74 yaşındaki ünlü oyuncu Fatma Girik 10 gün önce geçirdiği ameliyat sonrasında taburcu edilmişti. Kalçasına takılan protezin zarar görmesi sonucu ikinci kez ameliyata alındı.

İstanbul'daki Evinde Düştü

Taburcu edilen usta oyuncu Fatma Girik İstanbul'daki evinde düştü. Kalçasına takılan protezin zarar görmesi sonucu ikinci kez ameliyata alınan Fatma Girik'in hastanedeki tedavisi devam ediyor.

Fatma Girik'in ameliyatını gerçekleştiren Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç Dr. Çağatay Öztürk, Fatma Girik'in hayati tehlikeyi atlattığını belirterek, "Sanatçının, son dönemde artan bir kalça ağrısı vardı. Geçen hafta itibarıyla artık yürüyemez hale gelmişti. Yapılan tetkiklerde kalça ekleminde bir dejenerasyon saptadık ve kalça eklemini protezle değiştirdik. Kendisi şu an yürüyor. Bir, iki gün daha hastanede fizik tedavi süreci var. Ondan sonra eve çıkaracağız. Muhtemelen hafta başında taburcu edilir" demişti.

Fatma Girik Kimdir?

12 Aralık 1942 doğumlu Fatma Girik, bugüne kadar 180'den fazla filmde rol almış ve ilerleyen yaşlarında siyasete atılarak bir süre Şişli Belediye Başkanlığı yapmıştır. Kısa bir dönem televizyon ekranların Söz Fato'da adlı televizyon programının sunuculuğunu da yapan sanatçı kariyerinde Leke, Ölüm Peşimizde, Japon İşi, Postacı gibi pekçok projede adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Fatma Girik Yeşilçam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film