Genç Kaleci Jackson Ragnar Follmann Bacağını Kaybetti

Kolombiya'nın Medellin kentinde düşen uçaktan sağ kurtulan isimler arasında yer alan Jackson Ragnar Follmann'ın sağ bacağı kesildi.

Genç Kaleci Jackson Ragnar Follmann Bacağını Kaybetti

Geçtiğimiz günlerde Brezilya Lig ekibi olan Chapacoense futbol takımını götüren uçağın kazaya uğraması haberi tüm dünyanı sarstı. Kazadan yalnız 5 kişi sağ kurtulabildi. Sağ kurtulan 5 kişi arasında takımda kaleci olan Jackson Ragnar Follmann'ın da ismi var.

Acil Müdahale Edilerek Kalecinin Bacağı Kesildi
Kolombiya Medellin hastanesine kaldırılan yaralı kaleciye acil müdahale edilerek sağ kalması adına sağ bacağı kesildi. Ağır yaralı olarak kaldırılan hastanede doktorlar kalecini kurtarmak için gereken tüm işlemleri yaptı. 24 yaşındaki kalecinin durumu şimdilik hayati tehlike taşımıyor. Yaralının sağlık durumu doktorların kontrolü altında.

Uçak Kazası Devletleri Seferber Etti.
Baş veren ağır kaza nedenlerini araştırmak adına hem Brezilyalı, hem de Boliviyalı uzman ekipler seferber oldu.

Dehşet Dolu Hatırlama
Kaza sonrası sağ kalanlar listesinde ismi geçen Ximena Suarez kaza anında hatırladıklarını anlattı. Ximena Suarez çarpma öncesi ışıkların kapandığını ve koltukların kalktığını anlattı. Kurtulmasına çantasını bacakları arasına alması yardımcı olmuş.

İnanılmaz Durum
Kazaya uğrayan uçak Boliviya'nın Santa Cruz de la Sierra şehrinden havalanmıştı. Yolcuları Brezilya 1. Futbol Ligi takımı Chapacoense olan uçak dağlık yerde kazaya uğradı. 72 kişi kazada hayatını kaybetti.

Jackson Ragnar Follmann Uçak Kazası Ximena Suarez Futbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film