Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi Yakında Evlenecek!

Genç oyuncu Tolgahan Sayışman ve oyuncu adayı Almeda Abazi yakında dünya evine giriyor.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi Yakında Evlenecek!

Tolgahan Sayışman ve  Almeda Abazi çiftinin iki yıldır süren birliktelikleri evlilik yoluna doğru ilk adımlarını attı. Geçtiğimiz akşam Sayışman'ın ailesi Abazi'nin ailesine kız istemeye giderek, genç oyuncu ve manken Almeda Abazi'yi yakışıklı oyuncu Sayışman için istediler. Abazi ailesi kızlarının gönlünün Tolgahan'da olduğunu söyleyerek, evlilik onayını vermiş oldular. Genç çift önümüzdeki bir kaç ay içerisinde nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Genç oyuncu Tolgahan Sayışman'ın iki yıldır birliktelik yaşadığı eski kainat güzeli Almeda Abazi ile ilişkileri evlilik yolunda son zamanlara gelmek üzere. Sayışman ailesi geçtiğimiz geçe güzel oyuncu Almeda Abazi'nin ailesini ziyaret ederek ALLAH'ın emri peygamberin kavliyle oğullarına güzel oyuncuyu istediler. Kız ailesi olumlu yanıt verince evlilik yolunda en büyük adım atılmış oldu.

Kız isteme adetleri içerisinde yerini almış olan tuzlu kahve içirme olayı için kendini hazırlamış olan Tolgahan Sayışman ise büyük bir süpriz yaşadı. Gelin hanım kendisine tuzlu kahve ikram etmemeyi tercih ederek büyük bir jest gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yaz birlikte çıktıkları tatil içerisinde ilişkilerini evlilik ile süslemeye karar veren çift bu konuda ilk adımı da gerçekleştirmiş oldular. Kendilerine mutlu ve mesut bir yaşam diliyoruz.

Tolgahan Sayışman Almeda Abazi Evlilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film