Osman Can Üstündağ Kimdir? O Ses Türkiye Yarışmacısı Jüriyi Duygulandırdı!

O Ses Türkiye kazan geçiren yarışmasıcı jüriyi ve izleyicileri duygulandırdı! Osman Can Üstündağ Kimdir? Ne zaman Kaza geçirmiştir detaylar haberimizde!

Osman Can Üstündağ Kimdir? O Ses Türkiye Yarışmacısı Jüriyi Duygulandırdı!

O Ses Türkiye yarışmacısı olan Osman Can Üstündağ 11 ay önce geçirmiş olduğu kaza nedeniyle zor zamanlar geçirmiş ve yaşadığı kaza nedeniyle yüzü tanınmaz hâle gelmesine rağmen doktorların uzun çabaları ve kendisinin pes etmemesi sayesinde bu zor günleri atlatmıştır. Bu akşam tekrardan O Ses Türkiye yarışmasına üçüncü defa katılmış olan genç şarkıcı kendisine dönülmemesine rağmen izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştır.

Performansı sonucunda konuşmaya başlayan genç şarkıcı onbir ay önce geçirmiş olduğu kazayı anlatmış ve bu kaza sonucunda pes etmediğini sürekli olarak eski haline geleceği konusunda kendine güven duyduğunu anlattı. O kaza yaşadığı kaza anısını ve yaşadığı problemleri anlatırken jüri üyeleri ve izleyenleri oldukça duygulandırmış ve duygu dolu anların yaşanmasına neden olmuştur. Murat Boz tarafından konserine davet edilmiş olan genç şarkıcı yine Murat Boz'un sahneye çıkma teklifine duyunca oldukça sevinmiştir. Jüri üyelerinden Murat Boz'un kendisine bu teklifi yapması izleyicilerden büyük alkış toplamıştır.

O Ses Türkiye yapımcısı Acun Ilıcalı onbir ay önce kaza geçirmiş olan genç şarkıcıyı ziyaret etmiş ve desteklerini esirgememiştir.

Osman Can Üstündağ Kimdir

Osman Can Üstündağ eğitimini üniversitede devam ettirmektedir. O Ses Türkiye ve Kapışma gibi farklı ses yarışmalarına katılarak burada kendini göstermiştir. Dinleyicilerden ve izleyenlerden büyük alkış almayı başaran genç yarışmacı, 11 ay kadar bir süre önce talihsiz bir kaza yaşamıştır.

O Ses Türkiye Osman Can Üstündağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film