Hakan Altun Serenay Sarıkaya'nın Yorumunu Alkışladı!

Hakan Altun kendi şarkısını seslendirmiş olan Serenay Sarıkaya'nın yorumundan etkilendiğini ve beğendiğini dile getirdi.

Hakan Altun Serenay Sarıkaya'nın Yorumunu Alkışladı!

Geçtiğimiz günlerde Jolly Joker'de sahne almış olan ünlü sanatçı Hakan Altun, Beyaz Show tarafından gerçekleştirilen Avrupa turnesinde kendi şarkısını seslendirmiş olan Serenay Sarıkaya'nın yorumunu beğendiğini dile getirdi. Ayrıca albüm çıkarması gerektiğini ve bu konuda gerekirse yardımcı olacağını söyleyen ünlü sanatçı, yorumdan etkilenmiş gibi gözüküyor.

Serenay Sarıkaya'nın Beyaz Show tarafından gerçekleştirilen Avrupa Turnesi'nde seslendirdiği "Telefonun Başında" şarkısını seslendirmesi üzerine Altun tarafından "Bayıldım. Albüm çıkarmalı ve bu konuda yanındayım. Şarkımı güzel seslendirmiş olması nedeniyle ayakta alkışladım. Normalde bu şarkımı kimseye vermiyorum ama albüm yapmak isterse kendisine bu şarkımı verebilirim. Albüm yaparsa bu konuda yanındayım" şeklinde konuştu.

Daha önceden pek çok program içerisinde ünlü sanatçıların şarkılarını yorumlamış olan Serenay Sarıkaya'nın albüm yapmasını isteyen pek çok kişi var gibi görünüyor. Sosyal medya üzerinde yapılan yorumlardan bu anlaşılıyor. Gelecek yıllar içerisinde genç oyuncunun herhangi bir albüm çıkarıp çıkarmayacağı ise merakla beklenen konular arasında yer alacak. Oyuncunun hayranlarının ve bizlerin meraklı bekleyişleri bu konuda albümün çıkıp çıkmayacağı yönünde bekleyiş oluşturmaktadır

Hakan Hakan Altun Serenay Serenay Sarıkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film