Nejat İşler Bir Günde İki Sevinci Birlikte Yaşadı

Nejat İşler başkanlığını yapmakta olduğu amatör küme takımının maçı kazanması ve ailesinin kendisini ziyaret etmesi üzerine iki sevinci bir arada yaşadı.

Nejat İşler Bir Günde İki Sevinci Birlikte Yaşadı

Ünlü oyuncu Nejat İşler başkanlığını yapmakta olduğu Muğla Süper Amatör Ligi takımlarından olan Gümüşlük Gençlikspor'un maçında ailesinin kendisini ziyaretiyle çifte sevinci bir arada yaşamış oldu.

Süper Amatör Ligi içerisinde mücadele eden takımının ev sahipliğini yaptığı dördüncü haftanın kapanış maçında, takımının galibiyet alması ve ailesinin kendisini ziyaret etmesi ünlü oyuncuyu oldukça sevindirdi. Ayrıca başkanlığını yaptığı Gümüşlük Gençlikspor'un aldığı galibiyet sonucunda birincilik koltuğuna oturmuş olması İşler'in ayrı bir sevinç yaşamasını sağladı. Kendisini ziyaret için gelmiş olan Anne, Baba ve yeğeni ile birlikte maçı seyretmiş olan Nejat İşler'in maç boyunca oldukça heyecanlı bir yapıya sahip olduğu görüldü. Maçın ilk yarısında gelmiş olan goller neticesinde rahat bir nefes almayı başaran İşler, keyif dolu bir maç izledi.

Maçtan önce basın tarafından kendisine yöneltilmiş olan soruları cevaplayan Baba Nihat İşler, "Oğlumun kendisini ziyarete glemiştik. Maç esnasında da yalnız bırakmak istemedik. Güzel bir maç oldu ve oğlumuzun hem sanat ve hem spor çalışmalarını heyecanla izlemekteyiz." şeklinde konuştu. Babasının aksine maç sonunda basın mensupları ile konuşma yapan Nejat İşler, "Bugünkü galibiyet netincesinde liderliğe yükselmiş olduk ve galibiyeti doğum günü olan oyuncumuz Koray'a armağan ediyoruz." dedi.

Nejat İşler Nejat İşler Ailesi Nihat İşler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film